תיקון מדחסי אויר

 
מדחסי אויר הם מהכלים השימושיים והחשובים ביותר שתוכלו למצוא במפעל. הם יעילים מאוד ויכולים להניע פסי ייצור שלמים, כאשר גם השימושים שלהם לצורכי קירור או ניקוי וכל מיני תהליכים אחרים קריטיים לכל המגזר התעשייתי. תקלה אחת קטנה במדחס האוויר התעשייתי יכולה לעלות למפעל ביוקר, וזה הזמן שלנו בטריו אייר לספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על התיקון שלהם.
 

תקלה קטנה לבעיה גדולה

 
 
מדחסי אוויר הם כלים שימושיים במיוחד כאשר הם יעילים מאוד ליצור אנרגיה פנאומטית. תחום הפנאומטיקה הוא אחד מהתחומים החשובים ביותר במגזר התעשייתי וכחלק מהשילוב של מדחסי אוויר רבים בתעשייה, ניתן להניע פסי ייצור, מכונות שונות גם גדולות במיוחד וכן הלאה. מדחס האוויר פועל בעקרון פיזיקלי שברור לכל אחד שלמד פיזיקה בסיסית בחייו, כאשר כל תפקידו הוא לדחוס את האוויר לשטח שאינו גדל, כאשר הלחץ יכול להגיע לרמות גבוהות מאוד. הבעיה היא שהפעולה של המדחס היא כל כך חזקה וחשובה עד כי בעיה קטנה יכולה להוציא אותו משימוש.
 
 
 
תיקון מדחסי אויר
 
 
 
 

מה עושים כאשר מדחס האוויר מתקלקל?

 
כמובן אנו בטריו אייר מספקים לכם את מדחסי האוויר הכי טובים שיש כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי העבודה שלכם תהיה כמה שיותר חלקה ונעימה. עם זאת, כל מדחס יכול בסופו של דבר להתקלקל, לעתים הוא יכול אפילו לשבוק חיים וזה יקרה בדרך כלל רק אחרי שנים רבות של שימוש. יש מדחסים שיהיו עמידים לאורך שנים רבות, לעתים אפילו יותר מעשור שלם. כאשר המדחס מתקלקל, אתם חייבים לקבל שירות תיקון מדחסים מהיר במיוחד כדי להחזיר את העבודה לתקינותה. במידה ומדחס האויר מתקלקל, אתם יכולים להיות בטוחים שהצוות שלנו יהיה שם בשבילכם!
 

תיקון מקצועי ומהיר בזמינות מלאה!

 
  • שירותי תיקונים מקצועיים שמתאים לכל סוגי מדחסי האוויר ולכל היצרנים.
  • התיקון חייב להיות במהירות הבזק כדי שהעבודה תחזור לשגרה כמה שיותר מהר. זו הסיבה שאנו בטריו אייר גם מציעים לכם שירות עם זמינות מלאה בכל שעות היום ובכל יום!
 
 

שירות עם אחריות!

 
 
אנו בטריו אייר מספקים לכול הלקוחות שלנו אחריות מלאה על המדחסים שהם רוכשים מאיתנו. כך למעשה לא רק שאתם רוכשים את המדחסים הכי טובים שיש, לא רק שאתם נהנים מתהליך בחירה סבלני ומקצועי שיתאים לצרכים של המפעל שלכם את המדחס הטוב ביותר, אתם למעשה גם יכולים ליהנות מהשירות הכי טוב שיש בכל מה שנוגע לתיקונים שלו או לתחזוקה שהוא דורש, והכול בלי עלות. ברגע שתקנו מדחס אוויר מאיתנו, אנו מעניקים לכם אחריות לחמש שנים וכך אתם יכולים להיות בטוחים ששום דבר לא יעצור את העבודה השוטפת שלכם! תיקון מדחסי אוויר ניתן כמובן לכל מי שצריך, גם אם קנה את המדחס מחברה אחרת!
 
 
 
תיקון מדחסי אוויר
 
 
 
 
 
במידה ואתם צריכים שירות של תיקון מדחסי אוויר - אז פנו אלינו במהרה!
ואנו נבוא ונפתור לכם את הבעיה - 073-7841700