תיקון מדחסים

 
המדחסים שלכם יכולים לפעול באופן מושלם שנים רבות אך לפתע הם יתקלקלו. יכול להיות שהם לא יעבדו בכלל ויכול להיות שתהיה בהם בעיה קטנה שתיצור פגיעה משמעותית בתפוקת העבודה. מה אפשר לעשות במקרים אלו? אם רכשתם את המדחס מאיתנו בטריו אייר הדרך לתיקון מדחסים הרבה יותר פשוטה, וגם אם לא, אנחנו תמיד כאן בשבילכם.
 

כל מדחס יכול להיהרס

 
אין ספק שהמדחס הוא אחד הכלים החשובים ביותר שיש בתעשייה. אנו יודעים זאת היטב ומשווקים את המדחסים למגוון רחב של תעשיות, ולמעשה ללקוחות רבים מכל הקשת הרחבה האפשרית. המגזר התעשייתי זקוק למדחסים איכותיים במיוחד שיפעלו בהיקף עבודה בלתי רגיל, לעתים בלי הפסקה כלל. כדי לקבל את היקף העבודה המתאים יש צורך במדחסים איכותיים ועמידים, אך לא משנה עד כמה תשקיעו במדחס ותרכשו מדחס יקר ואיכותי, יכול להיות הוא ייפגע בסופו של דבר. הסיבות לפגיעה של המדחס מגוונות אך חשוב מאוד להבין שה דבר טבעי ואפשרי.
 
 

מהו גורם הבעיה?

 
 
כאשר הצוות המקצועי שלנו בטריו אייר מגיע לעת תיקון מדחסים כדי להחזיר את המדחס שלכם לפעולה תקינה, הוא קודם כל יבין מה בדיוק הבעיה. יכול להיות שהמדחס פשוט לא עבר תחזוקה מתאימה, יכול להיות שיש בו איזה חלק בעייתי ואולי הוא עבד בצורה שלא מתאימה לו. בכל מקרה ההבנה הראשונית הזו תהיה הכרחית ביותר להמשך התיקון והטיפול כאשר כך כל צוות מקצועי צריך להתנהל. ההבנה הזו, מה באמת פגע במדחס ולמה הוא מקולקל ודורש תיקון, תסביר טוב יותר לא רק על דרך הפתרון אלא גם על המניעה של אותה תקלה בהמשך, כי יכול להיות שיש לחדד כמה דברים בשימוש ובתחזוקה שלו.
 
 
 
תיקון מדחסים
 
 
 
 

אחריות על כל סוגי המדחסים

 
אנו בטריו אייר מספקים לכל הלקוחות שלנו אחריות מלאה לחמש שנים מעת קניית המדחס. אתם שומעים נכון, חמש שנים אחריות כלומר חמש שנים רצופות אתם יכולים להיות בטוחים שלא רק שתקבלו את הטיפול הכי טוב ומהיר שיש, הוא גם יגיע אליכם לגמרי בחינם. אנו יודעים שהמדחסים שאנו משווקים הם המדחסים הכי טובים שיש והאחריות היא למעשה תעודת האמינות, לא רק הרשמית אלא גם זו שביננו לבין הלקוחות כדי שיבינו שהם בידיים טובות. התיקון תמיד מתבצע בשיא המקצועיות ובמהירות האפשרית.
 
 

זמינים לפניות שלכם בכל עת

 
אנחנו מבינים כי כדי לתקן מדחסים בצורה הכי טובה שיש, יש צורך בצוות שלא רק יטפל באופן מקצועי ושיהיה עשיר בניסיון, אלא גם שיגיע כמה יותר מהר אל בית העסק או אל בית המלאכה. אם תיקון מדחסים יידחה זמן רב, למעשה הפגיעה בעסק ובייצור שלו או כל פעילות אחרת שלו תהיה קשה מאוד. אנו מגיעים בכל עת, זמינים תמיד כולל בימי מנוחה ובשעות הלילה, ואתם יכולים להיות רגועים כי יש מי שיהיה שם לצדכם תמיד!
 
 

אלופים בתיקון מדחסים!

 
כדי לקנות את המוצרים הטובים ביותר, אתם צריכים לבחור את החברה הטובה ביותר. אם אתם צריכים מדחסים בכל מיני גדלים לכל השימושים, בעלי היקפי העבודה הטובים ביותר ורמת האמינות הכי גבוהה שיש. כמו כן אם אתם צריכים מייבשי אוויר דחוסים, צנרות אוויר או כל חלק אחר שמשתלב במערכת לעבודה חלקה ועמידה לשנים רבות, אתם במקום הנכון. אנחנו כאן כבר שנים רבות מעניקים את השירות הטוב ביותר למגוון רחב של לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי, וגם אתם יכולים לבחור נכון ולהצטרף למשפחה חמה ואוהבת שתמיד תהיה שם בשבילכם!
אנו בטריו אייר מחכים לשמוע מכם ויפה שעה אחת קודם! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם! 073-7841700