סוגי מדחסים

 
קניית מדחס היא אינה קנייה פשוטה והיא יכולה להיות עד כדי כך מורכבת שכבר תחשבו שאתם הולכים לאיבוד. יש כל כך הרבה סוגים מכל מיני משפחות, מדחסים בורגיים או בוכנתיים, יבשים או מדחסים רטובים, מה בכלל ההבדל? למזלכם אתם במקום הנכון כי אנו בטריו אייר דואגים לא רק שתקבלו את המדחס הכי טוב שיש, אלא גם שתבינו מדוע הוא הכי טוב בשבילכם.
 
 

אילו סוגים של מדחסים קיימים בימינו?

 
 
 
יש הרבה סוגים של מדחסים כיום בשוק ואם תחפשו את ההכי טוב עבורכם קודם כל כדאי שתתחילו מהבנה בסיסית של החלוקה הראשית שלהם. יש מדחסי אוויר תעשייתיים שיכולים להתאים למגוון רחב של שימושים בתעשייה כאשר הבסיסי ביותר הוא המדחס הבורגי. מדחס זה למעשה מתבסס על סיבוב של שני רוטורים שביניהם נדחס אוויר. המדחס יכול להיות עם שמן או בלי שמן, כאשר מדחס בלי שמן יהיה נחוץ לכל מיני תעשיות שחייבות להישאר יבשות כמו תרופות או מזון, כאשר הוא הנפוץ ביותר. מדחס בוכנה נע על ציר קבוע של גליל מתכת וגדול יותר.
 
 
 
סוגי מדחסים
 
 
 
 
 

איך לבחור את המדחס הטוב ביותר?

 
כדי לבחור את המדחס הטוב ביותר קודם כל עליכם להתרשם מהצרכים שלכם, וכדי לעשות זאת עליכם לפנות לחברה מקצועית שתהיה שם בשבילכם. אתם כבר במקום הנכון כי אנו בטריו אייר תמיד כאן לשירותכם עם כל הסבלנות שבעולם להסביר לכל לקוח, גם אם הוא חדש בתחום, עד שהוא יבין מהם המדחסים, אלו סוגי מדחסים קיימים ואיזה סוג יהיה הכי טוב עבורו. אנו מסבירים אופן אובייקטיבי לכל לקוח והתחושה האישית והאדיבה היא זו שעושה את ההבדל. השירות שלנו הוא שירות מנצח, ואם תוסיפו לזה את הגיוון הרב של המדחסים שיש לנו, תבינו למה אנו הטובים ביותר.
 
 
 
 

מדחסים שיכולים להיות טובים גם לכם

 
המדחסים שלנו בטריו אייר יכולים להיות מושלמים עם זאת חשוב מאוד שתקבלו עזרה מקצועית במהלך הבחירה שלו. עבורכם כאשר לנו יש מדחסים בוכנתיים שהם הקומפרסורים הנפוצים ביותר, כאשר לחץ האוויר נוצר על ידי הבוכנה שמרכיבה את עיקר המדחס, מדחסים בורגיים שיתאימו בעיקר לתעשיות מתקדמות כאשר כמות האוויר שעוברת בהם תהיה הרבה יותר גדולה מהבוכנתיים, מדחסים עם שמן או נטולי שמן שאפשר להשתמש בהם גם בתעשיות שלא יכולות להירטב כמו תעשיית המזון או התרופות, מדחסים גדולים, קטנים וכך הלאה.
 
 
 
סוגי קומפרסורים
 
 
 
 
 
 
כאשר אתם בוחרים מהקטלוג שלנו אתם לא בוחרים רק את המדחס המותאם ביותר אלא את זה שיהיה שלכם לשנים רבות של עבודה אמינה. כל המדחסים שלנו מיוצרים על ידי החברות הכי טובות שיש, כי מי שרוצה לקבל את הטוב ביותר צריך לבחור את הטובים ביותר. אנו כחברה רואים את ערך האמינות והעמידות של המדחס כערך עליון, ואתם כלקוחות מרוויחים.
 
 
 

אחריות מלאה על כל המדחסים

 
לא רק שחשוב לבחור את המדחס הכי טוב, חשוב לבחור אותו מהמקום הכי טוב. אנו בטריו אייר לא משאירים אתכם לבד ולא משנה איזה מדחס תבחרו. אצנו תקבלו אחריות מלאה לחמש השנים הבאות כך שאתם יכולים להיות בטוחים ששום דבר לא יטריד אתכם לעבודה החלקה שאתם רוצים לקבל! כדי לקנות את המוצרים הטובים ביותר, אתם צריכים לבחור את החברה הטובה ביותר. אם אתם צריכים מדחסים בכל מיני גדלים לכל השימושים, בעלי היקפי העבודה הטובים ביותר ורמת האמינות הכי גבוהה שיש.

אז אל תחכו וצרו איתנו קשר עוד היום לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר - 073-7841700