מייבש אוויר

 
ההקשר הראשון שיעלה לכם בראש בנוגע למייבש אוויר כנראה יהיה אותו פן שמייבש לכם את השיער כשאתם יוצאים מהמקלחת או לקראת יציאה בה אתם רוצים להיראות יפים יותר, אך מייבש אוויר חשוב יותר הוא דווקא זה שנמצא בתעשייה. למה הוא שימושי? כיצד הוא פועל? מי צריך אותו? את כל הפרטים האלו אנו בטריו אייר נשמח ללמד אתכם כבר במאמר הזה.
 
 
BELT
 
 
 
firstAir COMPRESSED AIR DRYER MKE
 
 
 
 

אז איך מייבשים את האוויר?

 
קודם כל נבין שהלחות בתעשייה היא סכנה קשה. הלחות יכולה לפגוע לא רק בתוצר של המפעל אלא גם במפעל עצמו. היא יכולה לפגוע במכונות, היא יכולה לפגוע בלוחות בפיקוד ולמעשה בכל חלק וחלק שרלוונטי לעבודתו התקינה והרציפה. בנוסף לנזקים שהלחות יכולה לגרום בגלל טיפות המים עצמם יש בעיה פיזיקלית נוספת. בגלל שיש תנאי לחות גבוהים, נוצר מפל לחות גבוה שגורם לצריכת אנרגיה מוגברת. כך למעשה האוויר חייב להיות יבש לפעולה תקינה ומייבש האוויר, כמו שכבר אמרנו מקדום, הופך להיות אחד הכלים החשובים ביותר.
 
 

הכל בגלל הלחות

 
 
לפני שנתחיל להסביר מהו מייבש אוויר ולמה הוא שימושי אתם כבר יכולים לנחש למה הוא בכלל נחוץ. מייבש אוויר למעשה הופך את האוויר יבש יותר, כלומר מנקז מהאוויר את הרטיבות שיש בו. הרטיבות הזו היא כמובן הלחות, ומכאן אפשר להתחיל לנחש מדוע הוא כה חשוב. הלחות באוויר יכולה להיות פוגענית ממש כמו רטיבות ממים זורמים. הלחות אמנם נמצאת באוויר ואי אפשר לראות אותה אך אפשר להרגיש אותה ועוד איך. הלחות יכולה להיות מורגשת לא רק על ידי עור הגוף שלנו אלא גם על ידי פירות וירקות, מוצרי מזון, מוצרי עץ, מוצרי אלקטרוניקה, מתכות וכולה.
 
 
 
מייבש אוויר
 
 
 
 

אז מה בדיוק עושה מייבש האוויר?

 
מייבש האוויר למעשה מייצב את לחץ האוויר על ידי כך שהוא אוגר אספקת עודף וחוסר ספיקה בזמנים קצרים במיוחד. הוא למעשה הוא כלי חסכוני מאוד באנרגיה והבלאי שלו נמוך מאוד, זאת על ידי מחזורי דחיסה קבועים. בנוסף המייבש מעודד את הפרדת הנוזלים מהאוויר וכך למעשה גם מנקה ואת האוויר מכל מיני מזהמים שיכולים להיות בו, כאשר אותם מזהמים נישאים על ידי טיפות המים שנמצאות באוויר ולא על ידי מולקולות האוויר עצמו. מייבש האוויר עובד ללא הפסקה כאשר תפוקת העבודה שלו מעולה והפעולה עצמה שקטה, אמינה ובטוחה.
 
סרטון המסביר איך עובד המייבש
 
 
 

מייבש אוויר בעיקר באקלים הארצי ישראלי

 
כולנו מכירים את האקלים שיש לנו בארץ ישראל, כאשר לדעת רבים הוא אקלים מהנה במיוחד כי יש שמש חזקה שאפשר ליהנות איתה בים, אך האקלים יהיה רע מאוד למתארים תעשייתיים בגין הלחות הגבוהה. הלחות יכולה להגיע לאחוזים ניכרים וללא מייבש אוויר איכותי, תקין תמיד ומותאם לשימוש ולצורכי המפעל, העבודה בו לא תוכל להיות תקינה במאה אחוזים.
 
 

תנו לטריו אייר לייבש לכם את האוויר

 
אם אתם צריכים מייבשי אוויר או מדחסי אוויר בכל מיני גדלים לכל השימושים, בעלי היקפי העבודה הטובים ביותר ורמת האמינות הכי גבוהה שיש אתם כבר יודעים למי אתם צריכים לפנות. גם צנרות אוויר או כל חלק אחר שמשתלב במערכת לעבודה חלקה ועמידה לשנים רבות, אתם במקום הנכון.
אז צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ ולפרטים נוספים – 073-7841700
 
 

הסבר נוסף בנוגע למייבשי הלחות