מחוללי חמצן

 
 

מהו מחולל חמצן?

 
 
חמצן הוא גז חשוב ביותר, המהווה כעשרים אחוז מנפח האוויר ובלעדיו לא ייתכנו חיים. בנוסף הוא גם חיוני לא רק לנשימה של יצורים חיים אלא גם להנעה של תהליכים אנרגטיים רבים בכדור הארץ, מהצתת אש ועד להנעה של מכונות ענק. מחולל חמצן הוא מכשיר המאפשר את הפקת החמצן באמצעות טכנולוגיות המפרידות אותו מהגזים האחרים שבאוויר. לחמצן שימושים רבים בתחום התעשייה ולכן מפעלים ובתי עסק רבים מעוניינים לרכוש מחולל חמצן ולייצר את החמצן הדרוש להם בעצמם. נפרט כעת בקצרה את השימושים העיקריים של מחוללי חמצן בתעשייה הישראלית.
 
 
 
מחולל חמצן
 
 
sysadvanve
 
 
 
 
 

שימוש במחולל חמצן בתעשייה

 
  • תעשיית המתכות – במפעלים התעשייתיים העוסקים בייצור והרכבה של מתכות שונות, נפוץ מאוד השימוש במחוללי חמצן. בעזרת החמצן ניתן להעלות משמעותית את טמפרטורת הלהבה ובכך הוא ממלא תפקיד משמעותי בריתוך, הלחמה, חיתוך וייצור של פלדה ומתכות שונות אחרות. כמו כן, החמצן מרכזי גם בתהליך הייצור בתעשיית הזכוכית.
  • חקלאות מים – בבריכות דגים חשוב לשמור על רמת חמצן גבוהה במים על מנת שהדגים יגדלו בצורה אופטימלית. בתחום החקלאות הימית נעשה שימוש רב במחוללי חמצן על מנת להמיס את החמצן במים ובכך להבטיח את הגידול הטוב ביותר של הדגים.
  • טיפול בשפכים - מי שפכים מהווים מטרד משמעותי בחיי היום יום של מדינות רבות. המסת חמצן במי השפכים מאפשרת גידול אופטימלי של חיידקים מסוג מסוים, אשר מסוגלים לפרק את החומרים האורגניים שבמי השפכים. בצורה כזו מופחת הסירחון של מי השפכים ופחות קצף נוצר בהם. השימוש במחוללי חמצן לצורך זה נעשה הן לצרכים עירוניים והן לצרכים תעשייתיים.
 
 

מחוללי החמצן של טריו אייר

 
חברת טריו אייר בע"מ עוסקת בתחום מערכות האוויר ומציעה מגוון רחב של פתרונות לתעשיינים מכל הסוגים בתחום זה. חברת טריו אייר מציעה שירותי ייעוץ ומכירה בכל הנוגע לרכישה של מחוללי חמצן ואופן השימוש בהם. אנו מספקים לא רק שירות אמין, יעיל ואדיב אלא גם ובעיקר מכשירים מהאיכות הטובה ביותר המיובאים מגרמניה. עם מחוללי החמצן שלנו תוכלו להיות בטוחים שתקבלו מכשירים מצוינים, תפקוד יעיל ומינימום תקלות.