מדחס בורגי

 
יכול להיות שיצא לכם לפגוש כמה מדחסי אוויר בחייכם כאשר לפחות אחד מהם פגשתם אצל רופא השיניים כשהוא ניקה את הפה שלכם אחרי ניקוי אבנית. בנוסף למדחס שמנפח כדורים בחיבור לרכב ואותו אחד שניפח את מזרון הים שלכם, יש גם מדחסים רציניים, גדולים וחזקים יותר. אחד מהם הוא המדחס הבורגי וזה הזמן להכיר אותו לעומק.
 
 
 

מהו מדחס אוויר בורגי?

 
יש כל מיני סוגי מדחסים כאשר החלוקה ביניהם מתבצעת לפי גודל המדחס, לפי היקף הפעילות שלו, הספק העבודה וכן הלאה. עם זאת, כאשר אנו מדברים על סוגי המדחסים יש שלושה סוגים ראשיים: מדחסים צנטריפוגליים, מדחסים בוכנתיים ומדחסים בורגיים. בעוד הבוכנתי הוא הנפוץ ביותר אך הוא גם החלש ביותר והמדחס הצנטרפוגלי הוא מדחס חזק מאוד ששימושי רק בתעשיות כבדות מאוד ובהיקפים גדולים, מדחס בורגי הוא אחד הטובים ביותר למפעל או בית מלאכה שצריך מדחס חזק ואמין שיהיה לשירותו לפעילות רצופה. מדחס בורגי מתאים לעבודה בהיקף קטן, בינוני וגדול.
 
 
 
מדחס בורגי
 
 
 
 
 

מה השימושים של מדחס בורגי בתעשייה?

 
מדחס אוויר בורגי מתאים לאספקת אנרגיה רציפה אך בהספק יחסית נמול בהשוואה למדחסים צנטריפוגליים. הוא מצליח לספק אוויר דחוס בטווח די גדול כאשר יש מדחסים שיכולים לספק מטרים מעוקבים ספורים בדקה בלבד לצד מדחסים שיכולים לספק אלפי מטרים מעוקבים בדקה אחת. המדחס הבורגי יכול להתאים בשל היקף עבודה זה למגוון רחב של תעשיות כאשר המבנה שלו מורכב משני רוטורים, זכר ונקבה, כאשר הם מסתובבים זה בתוך זה במהירות גבוהה עד ליצירת האוויר הדחוס המבוקש. הצורה המשולבת של הרוטורים יוצרת דמות בורג וזו הסיבה לשם שלו.
 

אופן הפעולה של מדחס בורגי

 
 

אלו סוגים של מדחסים בורגיים קיימים?

 
  • הסוג הראשון שנדבר עליו הוא מדחס בורגי מוזרק שמן. אפשר להבין מהשם שלו כי מוזרק אליו שמן שחייב להיות מוזן במקום ייעודי, וכך למעשה אותם רוטורים שיוצרים את צורת הבורג משומנים ופועלים במהירות ובצורה חלקה. כמובן שיש חיסרון בולט מאוד למדחס אוויר זה, כאשר השמן עצמו יכול לפגוע באוויר שנוצר וכך לא ניתן להשתמש בו לכל שימוש. למשל, אי אפשר להשתמש בו לניקוי חול, לא לתעשיית מזון ולא לייצור תרופות.
  • בניגוד למדחס מוזרק השמן יש את המדחס הבורגי נטול השמן. מדחס זה בכל פעולתו אינו כולל שום הרטבה של האוויר והאוויר שנוצר, או יותר נכון נדחס יבש לחלוטין. החיסרון שקיים במדחס בורגי מוזרק שמן אינו קיים בסוג הזה זה אך חשוב לזכור שבגלל שהרוטורים אינם משומנים ,הרי שלאותה יחידת כוח שמפעילה אותם נדחס פחות אוויר. כאן כבר נשאלת השאלה המרכזית מהם צרכי המפעל ומה יהיה לו עדיף יותר, עם שמן או בלי.
 
 

כאן כדי לשווק, לתחזק ולתקן!

 
כדי לקנות את המוצרים הטובים ביותר, אתם צריכים לבחור את החברה הטובה ביותר. אם אתם צריכים מדחסים בורגיים שמתאימים בדיוק לצורכי המפעל, אנו בטריו אייר כאן כדי לספר לכם על המבחר הרחב ביותר שתוכלו למצוא וכמובן להציע שירות תיקונים ותחזוקה שבוודאי תצטרכו בהמשך. כמו כן אם אתם צריכים מייבשי אוויר, מדחסי אוויר, צנרות אוויר או כל חלק אחר שמשתלב במערכת לעבודה חלקה ועמידה לשנים רבות, אתם במקום הנכון.
אז פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם! – 073-7841700
 
 
F-DRIVE
 
 
 
F-DRIVE
 
 
 
 
 
מדחס בורגי מחיר
 
 
 
מדחס אוויר בורגי
 
 
 
מדחסים בורגיים