מדחס אוויר שקט

 
כולם כבר יודעים שמדחסי אוויר הם מהמוצרים הכי יעילים שיכולים להיות במפעל, כאשר אפשר למצוא אותם כמעט בכל תעשייה. הם יכולים להיות שם לצורכי קירור, הם יכולים להשתתף בצרכי הנעה כמו למשל בתחום הפנאומטיקה שחולש על יותר ויותר תחומים וגם במפעלים קטנים, והשימושים במדחסים נפוץ גם במגזר העסקי, עכשיו נשאל האם יש מדחס שקט יותר?
 

גם מדחסי אוויר גדולים יכולים להיות שקטים

 
 
לא רק שיש כזה דבר מדחס אוויר שקט, יש גם מדחסים גדולים ושקטים. למעשה, אותם מדחסים גדולים גם נקראים מדחסים תעשייתיים והם יכולים להיות הרבה יותר שקטים ממה שנדמה לכם. חשוב לזכור שאמנם מדחסים תעשייתיים כמעט תמיד יהיו גדולים יותר ממדחסים רגילים, אך בכל זאת יש מדחסים תעשייתיים די קטנים שלא עולים על גודל של מטר ואפילו פחות מזה. אז מה מצליח להפוך את המדחס לשקט כל כך? יש כל מיני טכניקות להפחית את רמת הדציבלים שמייצר המדחס, כאשר על מדחס כזה לרוב תצטרכו לשלם מעט יותר. בכל מקרה זו השקעה נכונה כי הרעש יכול לפגוע בעבודה באופן משמעותי.
 
 
 
מדחס אוויר שקט
 
 
 
 

כיצד פועלים מדחסי אוויר שקטים?

 
מדחס אוויר שקט למעשה פועל ממש כמו מדחס אוויר רגיל אך יש בו הבדל במרכיבי המערכת ובאיכות שלהם. מה שלמעשה יוצר את הרעש הגדול שהמדחס מייצר היא הבוכנה שלו ולא כניסת האוויר. כניסת האוויר היא למעשה שריקה שיכולה להיות די שולית ברעש שהיא מייצרת, ומה שיוצר את עיקר הרעש היא פעולת הדחיסה. ממש כשם שיש מדחסי מזגן שקטים יותר או מנועי רכב שקטים יותר, כך לניתן לייצר מנוע איכותי יותר, שיצליח לספק את אותה תפוקת העבודה בהרבה פחות רעש.
 
 

קופסה אקוסטית למדחס

 
חשוב לזכור שבגלל שמדחס אוויר אמור לשאוב אוויר וזה למעשה הבסיס לפעולתו, עדיין אפשר לצמצם את הרעשים בעוד כמה דרכים יצירתיות. אחת מהדרכים הללו, בדומה להפיכת מפוח תעשייתי למפוח אקוסטי, הוא לכסות אותו בתיבה אקוסטית. תיבה כזו אמנם לא תצמצם את ייצור הרעש שלו אך היא כן תצמצם את הפליטה ש לאותם רעשים אל הסביבה החיצונית שלו וכך הוא יהיה בפועל הרבה יותר שקט בפעולתו.
 
 

קומפרסורים שקטים זה אנחנו!

 
חברת טריו אייר תספק לכם מחדסי אוויר שקטים באיכות הגבוהה ביותר ובמחירים משתלמים יחד עם אחריות!
הצוות המקצועי שלנו יגיע ויתקין את המדחס בצורה מקצועית ומהירה ככל האפשר.

אז אל תחכו וצרו קשר עוד היום - 073-7841700
 
קומפרסור שקט