טריו אייר בע''מ
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3262279
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדחסי אוויר

מדחסים בורגיים מוזרקי שמן

 
COMBI
 
COMBI
 
 
BELT
 
BELT
 
 
FLEX
 
FLEX
 
 
VARIABLE
 
VARIABLE
 
 
V DRIVE
 
V DRIVE
 
 
G DRIVE
 
G DRIVE
 
 
DIRECT
 
DIRECT
 
 
GEAR
 
GEAR
 

מדחסים נטולי שמן

 
LENTO
 
LENTO
 
 
DYNAMIC
 
DYNAMIC
 
מהו בדיוק המדחס ולמה הוא משמש

בעולם התעשייתי כיום, ולא רק בו, מדחס אוויר הוא אחד המוצרים הנחוצים ביותר עבור ביצוע של משימות רבות. עיקרון העבודה של המדחס הוא פשוט – ייצור אנרגיה דרך כוח, הנוצר באמצעות דחיסה של אוויר. המדחס עצמו מבוסס בדרך כלל על שתי יחידות בסיסיות – יחידת השאיבה ומיכל הלחץ. העבודה עצמה מבוססת על דחיסה של אוויר במכל הלחץ, שמוכנס על ידי יחידת השאיבה, מה שיוצר לחץ גבוה מהלחץ האטמוספרי (הכללי בחוץ), מה שגורם לשחרור האוויר להיות מהיר וחזק ולאפשר לנו להניע תהליכים שונים.

אילו סוגים של מדחסים קיימים בשוק כיום?

  • אילו מדחסים קיימים כיום? כמובן שיש יותר מסוג אחד של מדחסי אוויר בשוק כיום, וכל מדחס משרת את המטרה לשמה הוא מיוצר בצורה היעילה ביותר. מדחס האוויר הבסיסי הוא מדחס בורגי – המבוסס על סיבוב של שני רוטורים כאשר ביניהם נדחס האוויר. מדחס זה יכול להיות מבוסס שמן או ללא שמן, והוא נפוץ מאוד בעולם התעשייה שכן הוא מבצע עבודה יעילה. עוד סוג הוא מדחס בוכנה – המבוסס על תנועה הלוך ושוב בציר קבוע של גליל מתכת. מדחסים אלה נפוצים בעיקר בכלי רכב כבדים, למשל רכבות.
  • מדוע כדאי לפנות לטריו אייר? אם אתם זקוקים לפתרונות מתקדמים בתחום האוויר הדחוס, בין אם מדובר בצרכים תעשייתיים ובין אם בכל צורך אחר, פנייה אלינו היא ההחלטה הטובה ביותר עבורכם – משום שאנחנו נתאים לכם את המוצר המתאים ביותר לצרכים שלכם, ומשום שאנחנו נוודא שהעבודה של המדחסים שלנו מתאימה לצרכים שלכם ומשרתת אתכם בצורה הטובה ביותר לאורך זמן, במוצרים מהשורה הראשונה עם אחריות ועם מיומנות מקצועית.

טריו אייר – מספקים את המוצר המתאים ביותר לכל צורך

כשזה נוגע לבחירה והתקנה של מדחס אוויר, אל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר בתחום – פנו לטריו אייר, ויחד נבטיח את העבודה היעילה ביותר במפעל או בכל מרחב אחר שבו אתם צריכים להתקין את פתרון האוויר הדחוס שבו תבחרו.