מדחסים נטולי שמן

 
 
 
חברת טריו אייר בע"מ מזמינה אתכם להתקדם למדחסים ללא שמן: קומפרסור ללא שמן הנו שקט יותר, דורש תחזוקה מינימלית ובניגוד למדחסי האוויר הרגילים אין לו הרבה תקלות.
 

שימושם בתעשייה

 
מדחסי אוויר משמשים למטרות רבות בתעשייה, לרבות למטרת ניקוי כלים מסוגים שונים. המדחסים הרגילים כוללים מנוע, נפח מכל, משאבה ומכל שמן, כאשר תפקידו של מכל השמן הוא לחמם את החלקים השונים של המנוע ולסייע להם לפעול טוב יותר. אולם בעוד שישנם מדחסים אשר זקוקים לשמן כדי לעבוד, ישנם גם סוגי מדחסים אחרים אשר אינם זקוקים לשמן כלל, ועדיין בכוחם לעבוד בתפוקה יעילה ואף יותר מכך: הם מאופיינים עם פחות תקלות ומינימום תחזוקה.
 
 
מדחסים נטולי שמן
 
 
 
LENTO
 
 
 
 
 
מדחסים ללא שמן
 
 
 
DYNAMIC
 
 
 
 
 
מדחסים ללא שמן
 
 
 
SCROLL
 
 
 
 

מדחסים ללא שמן – שקטים יותר משמעותית

 
 
אחד השלבים החשובים בעת בחירת קומפרסור הוא ההבנה של הצרכים שלנו. לכן עלינו לשאול את עצמנו למה המכשיר ישמש ורק אז נוכל לאתר את המדחס המתאים. כיום תעשיות רבות מחפשות פתרון דחיסת אוויר שקט יותר מאלו הקיימים, וגם כאן, מדחסים נטולי שמן נותנים מענה מושלם. למדחסים אלו ישנם יתרונות רבים ואחד מהם הוא עובדת היותם שקטים. למעשה, הם שקטים יותר במידה משמעותית ולכן מתאימים לסביבות עבודה בהן יש צורך במינימום רעש והפרעות.
 
 
 
 

מינימום תחזוקה ותקלות

 
מדחסים ללא שמן נחשבים לפתרון מאוד מתקדם לעסק ולו רק בגלל שהם מקנים שקט נפשי. לעומת המדחסים הרגילים בהם רוב התקלות נובעות בשל מחסור בשמן, מדחסים מסוג אלו יבשים ואין בהם שמן ולכן גם אין תקלות כמעט. גם התחזוקה היא ממש אפסית, כל שיש לעשות הוא פעולות מניעה פשוטות ביניהן ניקוי פילטר האוויר וניקוז המים במדחס. בעזרת תכנון נכון של מערך האוויר הדחוס תוכלו להפוך את סביבת העבודה לנטולת תקלות ואף לחסוך בעלויות האנרגיה והתפעול. כמו כן תוכלו להשתמש במגוון יישומים מתקדמים שמציעים מדחסים ללא שמן בהתאמה מלאה לצורך ולאופי השימוש.
 
 

לאילו שימושים מדחסים נטולי שמן מתאימים?

 
 
קומפרסור ללא שמן מתאים לשימושים שונים בתעשייה, לרבות בתעשיית התרופות וההנדסה. כמו כן ניתן לעשות בו שימוש במרפאות שיניים, מעבדות ותעשיית המזון. על מנת לבחור את הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלכם עליכם להיוועץ באנשי מקצוע מיומנים שיבחנו לעומק את הדרישות שלכם ויוכלו להמליץ על הפתרון לו אתם זקוקים, תוך התייחסות לסוג הפעילות ולהיקף העבודה הצפויה למדחס. חברת טריו אייר בע"מ מעמידה לרשותכם צוות של אנשי מקצוע בעלי ניסיון וידע עשיר בתחום, שמכירים את כל סוגי המדחסים שקיימים בשוק ויכולים לסייע לכם להגיע לבחירות הנכונות ביותר ואף לייעל את העבודה במפעל ולשפר את ביצועיו במידה משמעותית.
 
 
 
 
מדחסים שקטים
 
 
 
 
 
חברת טריו אייר בע"מ תשמח להציע לכם את הפתרונות העונים במדויק על הצרכים שלכם. לפרטים נוספים או קבלת ייעוץ צרו עמנו קשר ונשמח לסייע לכם לבחור קומפרסור איכותי.
 
 
סרטון הממחיש את עיקרון הפעולה של מדחסים בלי שמן