אוויר דחוס

 
 
האוויר יכול להיות הרבה יותר שימושי ממה שנדמה לכם. נכון שבלי האוויר לא היינו יכולים לחיות אך מעבר לנשימה שאנו מבצעים בכל רגע ורגע, האוויר יכול להיות שימושי גם למגזר התעשייתי ולמגזר העסקי. איך בדיוק אפשר להשתמש באוויר? אלו כלים נדרשים כדי להשתמש בו בצורה יעילה? הנה כמה פרטים חשובים ומעניינים שכדאי לדעת על השימוש באוויר דחוס.
 

הכל מתחיל מהדחיסה של האוויר

 
 
האוויר יכול להיות שימושי בעיקר כאשר דוחסים אותו והוא נמדד לפי לחץ, כאשר הלחץ הוא למעשה כמות החלקיקים של האוויר שנמצאים בנפח מסוים. ככל שיש יותר חלקיקים, כך הלחץ גבוה יותר ולהיפך. זו הסיבה מדוע קשה לנשום כאשר עולים בגובה, כי לחץ האוויר יורד. מכאן אפשר להסיק שאת לחץ האוויר אפשר להעלות ברמה ניכרת על ידי מדחסים.
 
 
 
אוויר דחוס
 
 
 
 

כיצד דוחסים את האוויר?

 
לפני שנדבר על השימושים של אוויר דחוס, איך בכלל דוחסים אותו? האם זה מסובך? זה לא מסובך אם יש לכם את הכלים המתאימים לכך. לנו בטריו אייר יש את הכלים הללו, מדחסי אוויר יעילים ואמינים, ואם אתם רוצים לדחוס אוויר אנו כאן כדי לספק לכם אותם ולהסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת לגביהם. מדחסי האוויר הם מכשירים שיכולים להיות גדולים או קטנים לפי הצורך, כאשר יש מדחסים ביתיים ויש מדחסי אוויר תעשייתיים, שהם הגדולים והנפוצים יותר. מדחסים אלו שואבים את האוויר ודוחסים אותו עד ללחץ הדרוש, והם מבצעים זאת בזמן קצר וביעילות רבה.
 

סרטון המראה איך קורת דחיסת אוויר

 
 

למה האוויר הדחוס יכול לשמש?

 
 
השימושים של מדחסי האוויר מגוונים במיוחד. אפשר למנות את השימוש בידוע מכל במגזר העסקי ליד כיסא רופא השיניים כאשר עם מדחס אוויר קטן הוא מנקה את שאריות האבנית או השיוף של השן שלכם בסוף הטיפול, כאשר הוא משתמש גם בדחיסת האוויר כדי לשאוב את האוויר, כאשר כאן התהליך הפוך. אם נתרכז במגזר התעשייתי, נשים לב שלמדחסי אוויר שונים יש מגוון רחב של תפקידים כאשר בין היתר אוויר דחוס משתמש בקירור של משטחים או מוצרים, משתמש בהנעה של פסי ייצור כמו למשל במוצרים פנאומטיים, טיהור וניקוי של אזורים וכן הלאה.

 
 
 

לא כל המדחסים מספקים את אותה העבודה

 
אוויר דחוס שנוצר על ידי מדחס אוויר יכול להיות שונה מכל סוג. יש מדחסי אוויר שיספקו אוויר נקי ויבש לחלוטין בעוד יש כאלו שיפעלו עם שמן ולכן האוויר יהיה עם אדי שמן שיכולים להיות בעייתיים לחלק אחר של העבודות. בכל מקרה המדחסים גם שונים זה מזה בתפוקת העבודה שלהם, ברעש שהם מייצרים בזמן העבודה, בגודל שלהם וכמובן ברמת האמינות והעמידות שלהם. בכל מקרה לנו בטריו אייר יהיה הרבה מה להציע לכם וזה הזמן להיכנס לקטלוג שלנו, להתרשם ולהתקשר!